Kültür-Sanat

Bulgaristan Türklerinin Ana-vatan’a göçünün 30.yıl

Sadabad Site Yönetimi ve Rumeli Balkan Trakya Platformu birlikteliğinde düzenlediğimiz Bulgaristan Türklerinin Anavatan”a göçünün ” ANAVATAN’DA 30.YIL ” Moderatör’lüğünü yaptığım 30.yıl etkinliğimizi değerli sunumları ile anlamlandıran birbirinden kıymetli Araştırmacı Yazarlar Erkan Trükten ve Hüsnü Yöneten’e teşekkürlerimizi sunarız.


Bizlere vermiş öldüğü değerin bir göstergesi olarak bürokratik olarak en üst düzeyde katılımı sağlayan Tarım ve Orman Bakanı Hemşerimiz Sayın Dr. Bekir Pakdemirli’ye , Temsilen katılan Bakan Yardımcımız Akif Özkaldı’ya ve çok güzide üst düzey bürokratlarına , Kâğıthane Balediye Başkanımız Sayın Mevlüt Öztekin’e,Ak Parti Skm Başkan Yrd Fazlı Kılıç’a,Ak Parti İlçe Başkanı Serkan Cantürk’e,MHP İlçe Başkanı Barış Çatalbaş’a Belediye Başkan Yardımcılarımıza,,Belediye Meclis üyelerine katılımlarından ötürü teşekkürlerimizi arz ederiz.
Özellikle etkinliğimize katkı ve desteklerini esirgemeyen Kâğıthane Balediye Başkanımız Sayın Mevlüt Öztekin ve değerli ekibine hassaten teşekkürlerimizi arz ederiz.

Rumeli Balkan Trakya Platformu
Genel Başkanı
Vedat MOL

Bulgaristan Haber

Bulgaristan Haber

Bulgaristan'dan Güncel haberler
Bulgaristan Haber

Latest posts by Bulgaristan Haber (see all)

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + 8 =