Can Azerbaycan’dan BULTÜRK Genel Başkanımız Sn. Rafet ULUTÜRK’e Azerbaycan Parlamentosundan Ganira PAŞAYEVA’nın imzası ile Azerbaycan Kardeşlerimize hizmetlerinden dolayı Teşekkür belgesi taktim edildi.
Azerbaycan’ı savunduğumuz için BULTÜRK Genel Başkanı Rafet ULUTÜRK’e bizzat Türk Dünyasının Gönül Dostu Azerbaycan Milletvekili Sayın Ganira PAŞAEVA’ya dan imzalı Teşekkür belgesi gönderildi. 
AZERBAYCAN’DAN TEŞEKKÜR BELGESİ
Rafet ULUTÜRK: “Can Azerbaycan’a hizmet etmek bizim için onur ve gurur kaynağıdır. Burada olmak, Kızılelma’ya davaya ve ideallere hizmet etmek beni mutlu ediyor. Bu düsturla Azerbaycan kardeşlerimize, vatanımıza ve milletimize hizmetlerimizi sürdürüyor ve sürdüreceğiz. Bu kutlu dava, vatanına, milletine, bayrağına ve Türk Dünyası’na âşık insanların bir araya gelerek birlikten güç aldıkları yerdir. Bu tür çalışmalar ileride Türkiye’nin makûs kaderini değiştiren ve şimdi Türkiyeyi, daha güçlü ve dünyada söz sahibi haline getiren bir davadır.  Türk Dünyasına inanan tüm dostlarımıza Vatansever kardeşlerimize sonsuz saygı ve sevgilerimle teşekkürü bir borç biliyorum…
Geleceğe durmadan çok çalışarak umutla bakıyoruz.
Tekrar Türk Dünyasının Gönül Dostu Azerbaycan Milletvekili Sayın Ganira PAŞAEVA ve dostum 
Azerbaycan Atatürk Merkezin‘de İctimai-Siyasi Şübe Müdiri Sn.Ekber QOŞALI kardeşime de çok çoook teşekkür ediyorum. Bu yolda aklımız, vicdanımız ve emeğimizle, birlik beraberlik içerisinde yılmadan yolumuza devam edeceğiz. Saygılarımla…” diye konuşmtu.
Dr. Nedim BİRİNCİ
BULTÜRK Derneği
Reklamlar