Milletvekilleri

Silistra Milletvekili Adayları

Silistre şehrindeki milletvekili adaylarının parti olarak listesi

ПП “Нова Алтернатива”

1. Камелия Стоянова Нейкова

2. Георги Александров Иванов

3. Веселин Петров Балтов

4. Кирил Василев Петков

5. Сима Стоянова Коцева

6. Румен Ангелов Радев

ПП “Национален Фронт за Спасение на България”

1. Ваня Георгиева Чечева

2. Йордан Атанасов Ковачев

3. Христо Маринов Раев

4. Сашо Тодоров Войнов

5. Станю Станчев Христов

6. Сашко Стоянов Косулиев

7. Атанас Вълчев Атанасов

КП “Коалиция за България”

1. Антон Константинов Кутев

2. Георги Ивов Кирилов

3. Вяра Емилова Йорданова

4. Данаил Николов Николов

5. Ивайла Петрова Стоянова

6. Светлана Маркова Маринова

7. Надежда Друмева Бобчева

8. Шенер Ибраим Али

КП “Център – Свобода и Достойнство”


1. Касим Исмаил Дал

2. Орхан Мехмед Кошуджу

3. Петко Драганов Добрев

4. Динчер Мухсинов Салиев

5. Христина Николова Георгиева

6. Нели Ангелова Гунева

ПП “Национал-Демократична Партия”

1. Здравко Емилов Димитров

2. Христо Иванов Дурчев

3. Методи Григориев Киров

КП “Гражданска Листа – Модерна България”

1. Радомир Йорданов Георгиев

2. Симона Венелинова Иванова

3. Искра Петрова Стефанова

4. Пламен Антоанетов Иванов

КП “Съюз на Демократичните Сили”

1. Сузан Исмаил Йешели

2. Младен Русинов Минчев

3. Иван Стоянов Стайков

4. Анелия Костадинова Николова

5. Павлина Костова Иванова

ПП “Либерален Алианс”

1. Стефан Любомиров Терзиев

2. Недко Петков Жечев

3. Недко Пламенов Кузманов

ПП “Християн-Социален Съюз”


1. Георги Мирчев Георгиев

2. Явор Георгиев Георгиев

3. Юлия Пенкова Добрева

4. Елина Трайкова Трайкова

5. Валентин Минков Василев

ПП “Атака”

1. Иван Тодоров Димитров

2. Никола Димитров Занев

3. Християна Живкова Иванова

ПП “ГЕРБ”

1. Стефан Господинов Господинов

2. Алтимир Емилов Адамов

3. Любомир Петров Бойчев

4. Себахтин Мюмюн Халид

5. Денка Димитрова Михайлова

6. Иван Николов Иванов

7. Димитър Николов Димитров

8. Янка Стоянова Господинова

ПП “Ред, Законност и Справедливост”

1. Иван Георгиев Иванов

2. Красен Георгиев Костадинов

3. Пламен Кръстев Петров

4. Венелин Лъчезаров Жечев

5. Татяна Иванова Петрова

6. Велико Михалев Славчев

7. Ивайло Иванов Георгиев

ПП “ВМРО – Българско Национално Движение”

1. Веселин Георгиев Георгиев

2. Кремена Стоянова Петрова

3. Деян Недев Димитров

4. Румен Димитров Попов

ПП “Демократична Гражданска Инициатива”


1. Искра Димитрова Драгнева

2. Виктор Владимиров Антонов

ПП “Християндемократическа Партия на България”

1. Емил Веселинов Данев

2. Галина Неделчева Ненчовска

3. Мария Василева Иванова

4. Наталия Пламенова Николова

ПП “Средна Европейска Класа”

1. Никола Митков Иванов

2. Живко Петров Жеков

ПП “Национално Патриотично Обединение”

1. Венелин Георгиев Иванов

ПП “Лидер”

1. Даниела Петрова Георгиева

2. Филип Минчев Йовчев

3. Иван Стоянов Братанов

4. Жоро Иванов Георгиев

5. Йордан Мариянов Александров

6. Галина Йорданова Георгиева-Маринова

7. Пламен Александров Димитров

ПП “Зелените”


1. Георги Тодоров Тодоров

2. Майдън Мустафов Мехмедов

КП “Демократи за Силна България и Български Демократически Форум (ДСБ, БДФ)”

1. Неделчо Кирилов Жейнов

2. Румен Николов Жеков

3. Намък Сали Хасан

ПП “Българската Левица”

1. Йонко Димитров Кунчев

2. Диян Тодоров Йорданов

3. Росица Димитрова Христова

4. Иван Георгиев Генов

ПП “Кауза България”

1. Павел Ивков Иванов

2. Велина Георгиева Петрова

3. Веселин Иванов Василев

4. Живка Николова Иванова

ПП “Движение България на Гражданите”

1. Ива Евгениева Йорданова

2. Пиер Аркадиев Петров

3. Вилиян Валентинов Илиев

4. Виолета Георгиева Димитрова

5. Янко Цанков Абушев

ПП “Демократична Алтернатива за Национално Обединение”


1. Галина Веселинова Кръстилова

2. Валентин Господинов Калчев

3. Дарина Димова Пенкова

4. Владимир Русев Йорданов

КП “Българска Пролет”

1. Георги Недялков Славчев

2. Тодор Колев Василев

3. Атанас Лалев Николов

КП “Горда България”

1. Стоян Иванов Тодоров

2. Станислав Веселинов Георгиев

3. Светлана Димитрова Димова

4. Георги Иванов Георгиев

ПП “Глас Народен”

1. Николина Атанасова Георгиева

2. Александър Неделчев Димитров

ПП “Движение за Права и Свободи”

1. Рамадан Байрам Аталай

2. Невин Халил Хасан

3. Насуф Махмуд Насуф

4. Мехмед Юмер Юмер

5. Юнал Ерджан Дурал

6. Орхан Тахир Мемиш

7. Гюнер Нихат Ахмед

8. Сунай Невзатов Исмаилов

ПП “Национално Движение Единство”


1. Иван Костадинов Русев

2. Никола Костадинов Русев

3. Георги Иванов Иванов

4. Симеон Атанасов Станев

5. Станимир Иванов Николов

ПП “Партия на Българските Жени”

1. Леонард Димитров Сапунджиев

2. Кирил Григоров Пенев

3. Диана Нешева Петрова

ПП “Единна Народна Партия”

1. Кадрия Мехмед Мехмед

2. Антония Радославова Радева

3. Денислав Боянов Славов

4. Енчо Мирославов Солаков

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − 15 =