Ekonomi Haberler

Samsung, Bulgaristan’da ilk resmi mağazasını açtı

Dünyaca ünlü teknoloji markası Samsung, 1 Şubat’ta başkent Sofya’daki The Mall’da Bulgaristan’da tek resmi mağazası olan yeni Samsung Experience Store’nin kapılarını açtı. Mağazada popüler ½àm¾ung Gàlàõó ½21 Ultrà dahil olmak üzere en yeni akıllı telefon modelleri, akıllı saatler ve şık aksesuarlar olmak üzere Samsung’un teknolojik yeniliklerini keşfetmek mümkün olacak.

Teknolojilerin daha akıllı hale geldiği bu zamanda sahip olduğumuz olanaklar muazzam. Telefonlar artık bazı masaüstü bilgisayarlardan daha fazla işe yarıyor, akıllı saatler ve aksesuarlar ise günlük işlerimizi kolaylaştırıyor. Pazar, her bireyin sevkini ve ihtiyaçlarını karşılayan çok sayıda seçenek sunuyor, ancak doğru olan cihazı seçmek daha zor oldu.

½àm¾ung Åõğår³ånñå ½tîrå, en uygun ürün seçiminin kolay ve keyifli hale geldiği bir yer. Mağaza, en yüksek teknolojili ürünlerle ilgili bilgileri bile anlaşılabilir bir şekilde Bulgarcaya tercüme edebilen son derece yetkin danışmanlara bel bağlıyor. Onların profesyonel yardımıyla kendiniz için her zaman en iyisini bulabilirsiniz.

Müşteriler, markanın Bulgaristan pazarında sunulan herhangi bir mobil cihazını yerinde test edebilirler ve tüm işlevlerinden tam olarak nasıl yararlanabileceğini öğrenebilirler. Samsung’un uzman çalışanları tüm soruları yanıtlayacaklar ve hızlı ve verimli müşteri hizmetleri ve servis hizmetleri sunulmasına yardımcı olacaklar.

Mağaza açılışını kutlamak için Samsung Experience Store Bulgaria, müşteri portföyüne Şubat ayı boyunca aktif olacak yeni bir hizmet dahil etti. Müşteriler, faizsiz taksitle ürün satın alma olanağına sahip olacaklar. Mağazanın açılış günü 1 Şubat’ta ise müşteriler, hem mağazadan yerinde hem de çevrimiçi mağazadan aksesuar satın alırken % 30 indirimden yararlandılar ve mobil cihaz satın alırken hediye aldılar.


Kırcaali Haber

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ten + 2 =