Duyuru Haberler

Bulgaristan Yerel Seçimlerde Kazananlar

27.EKİM 2019’DA YAPILAN YEREL SEÇİMLERDE HÖH İLK TURDA 32 BELEDİYE KAZANDI

I.Turda Belediye Başkanı Kazanan İlçeler VE BAŞKANLAR

  1. Belitsa, İl Blagoevgrad             – Radoslav S. REVANSKİ Радослав Сабинов Ревански
  2. Satovça, İl Blagoevgrad – Arben M. MİMENOV Арбен Мустафов Мименов
  3. Yakoruda, İl Blagoevgrad – Nuredin M. KAFELOV Нуредин Мусов Кафелов
  4. Ruen, İl Бургас – İsmail H. OSMAN Исмаил Юсмен Осман
  5. Kruşari, İl Добрич – İlhan H. MÜSTECEB Илхан Юсеин Мюстеджеб
  6. Kırca Ali, İl Kırca Ali – Hasan A. İSMAİL  Хасан Азис Исмаил
  7. Ardino, İl Kırca Ali – İzet İ. ŞABAN Изет Изет Шабан
  8. Cebel, İl Kırca Ali – Necmi N. ALİ Неджми Ниязи Али
  9. Kirkovo, İl Kırca Ali – Şinasi M. SÜLEYMAN Шинаси Мехмед Сюлейман
  10. Krumovgrad, İl Kırca Ali          – Sebihan K. MEHMED Себихан Керим Мехмед
  11. Momçilgrad, İl Kırca Ali – İlknur K. MÜMÜN Илкнур Кязим Мюмюн
  12. Çernooçene, İl Kırca Ali – Aydın A. OSMAN Айдън Ариф Осман
  13. Sırnitsa, İl Pazarcik -Nebi R. BOZOV Неби Реджеп Бозов
  14. Zavet, İl Razgrad – Ahter S. VELİEV Ахтер Сюлейманов Велиев
  15. Loznitsa, İl Razgrad – Sevgin N. ŞÜKRÜ Севгин Назъм Шукри
  16. Samuil, İl Razgrad – Cevdet A. AZİZ Джевдет Ахмед Азис
  17. Tsar Kaloyan, İl Razgrad – Daud N. ALiOGLU Дауд Назиф Аляовлу
  18. Glavnitsa, İl Silistra                – Necdet D. NİYAZİ Неждет Джевдет Ниази
  19. Sitovo, İl Silistra – Sezgin B. ALİBRYAM Сезгин Басри Алиибрям
  20. Borino, İl Smolyan – Mustafa Ş. KARAAHMED Мустафа Шабан Караахмед
  21. Madan, İl Smolyan – Fahri A. MOLLAHÜSEYİNOV Фахри А. Молайсенов
  22. Rudozem, İl Smolyan – Rumen V. PEHLİVANOV Румен В. Пехливанов
  23. Pavel Banya, İl -Eski Zara- İsa E. BESOĞLU Иса Емин Бесоолу
  24. Antonovo, İl Tırgovişte           – Hayretin M. MEHMEDOV Хайредин М. Мехмедов
  25. Omurtag, İl Tırgovişte – Eşref H. EŞREFOV Ешреф Хасанов Ешрефов
  26. Opaka, İl Tırgovişte – Mehidin M. KADİROV Мехидин Мехмедов Кадиров
  27. Macarovo, İl Haskovo – Ercan S. YUSUF Ерджан Сабахтин Юсуф
  28. Mineralni Bani, İl Haskovo – Mümün A. İSKENDER Мюмюн Али Искендер
  29. Stanbolovo, İl Haskovo – Adnan K. YILDIZ Аднан Кязим Йълдъз
  30. Venets, İl Şumen-Şumnu – Nehriban O. AHMEDOVA Нехрибан О. Ахмедова
  31. Vırbitsa, İl Şumen-Şumnu – Merdin M. BAYRAM Мердин Мустафа Байрям
  32. Kaolinovo, İl Şumen-Şumnu – Nida H. AHMEDOV Нида Намъков Ахмедов

 

II. TURDA SEÇİLEN HÖH BELEDİYE BAŞKANLARI

  1. Gırmen, İl Blagoevgrad – Feyim A. İSA Феим Ахмед Иса
  2. Lıki, İl Пловдив – Valentin Ç. SİMEONOV Валентин Ч. Симеонов
  3. İsperih, İl Razgrad – Belgin F. ŞUKRİ Белгин Фикри Шукри
  4. Kubrat, İl Razgrad – Alkin O. NEBİ Алкин Осман Неби
  5. Vetovo, İl Ruse-Rusçuk – Mehmet H. MEHMED Мехмед Хасан Мехмед
  6. Gurkovo, İl Stara Zagora -Eski Zara- Marian G. TSONEV Мариан Георгиев Цонев

 

GERB PARTİSİNDEN KAZANAN TÜRKLER

Silistra – Dulovo ilçesi   – Yüksel Osman AHMET
Şumen Nikola Kozlevo ilçesi  – Eşref Veli RECEP

DOST-Çiftçiler Partisi ve Yerel Koalisyonla Kazanan
Şumen – Hitrino İlçesi – Nuriddin Basri İSMAİL

 

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − sixteen =