Siyaset

BULGARİSTAN PARLAMENTOSUNA SEÇİLENLER ARTİLERE GÖRE

BÖLGELER

Атака-ATAKA

ГЕРБ-GERB

БЛАГОЕВГРАД

 

BLAGOEVGRAD

1
  1. KRİSTİYAN ROBERT DİMİTROV
5
  1. TSVETAN G.TSVETANOV
  2. DANİELA V.SAVEKLİEVA
  3. MİTKO J.ZAHOV
  4. GEORGİ İ.ANDONOV
  5. LYUBEN P.TATARSKİ
БУРГАС

BURGAZ

1
  1. DESİSLAV S.ÇUKOV
7
  1. İVELİNA V.VASİLEVA
  2. DİMİTIR B.PETROV
  3. İVAN S.VILKOV
  4. SNEJİNA M.MADJAROVA
  5. SEMİR HÜSEYİN ABU MELİH
  6. DİANA İ.YORDANOVA
  7. GALİNA S.MİLEVA-GEORGİEVA
ВАРНА

VARNA

2  
  1. NİKOLAY V.ALEKSANDROV
  2. MARGARİTA N.NİKOLOVA
7
  1. LİLYANA P.NİKOLOVA
  2. İVAN N.PORTNİH
  3. PLAMEN İ.MANUŞEV
  4. EMİL Y.RADEV
  5. KRASİMİRA P.ANASTASOVA
  6. NİKOLAY N.APOSTOLOV
  7. PAVEL A.HRİSTOV
ВЕЛИКО ТЪРНОВО

 

VELİKO TIRNOVO

1
  1. İVAN T.DİMİTROV
3
  1. Евгени Димитров Стоев
  2. Мирослав Николов Петков
  3. Георги Цветанов Марков
ВИДИН

VİDİN

0   1
  1. VLADİMİR TSVETANOV TOŞEV
ВРАЦА

VRATSA

1
  1. VENTSİSLAV A.LAKOV
2
  1. TOTYO M.MLADENOV
  2. PETYA AVRAMOVA
ГАБРОВО

GABROVO

0   2
  1. TOMİSLAV P.DONÇEV
  2. TSVETOMİR MİHOV
ДОБРИЧ

DOBRİÇ

1
  1. KALİNA P.BALABANOVA
2
  1. YAVOR İ.GEÇEV
  2. SİYANA A.FUDULOVA
КЪРДЖАЛИ

 

KIRCAALİ

0   1
  1. TSVETA VILÇEVA KARAYANÇEVA
КЮСТЕНДИЛ

KÖSTENDİL

1
  1. İLİAN SAŞOV TODOROV
1
  1. KİRİL B.KALFİN
ЛОВЕЧ

LOVEÇ

1
  1. KİRİL K.KOLEV
2
  1. KORNELİYA D.MARİNOVA
  2. NİKOLAY N.NANKOV
МОНТАНА

MONTANA

1
  1. ADRİAN H.ASENOV
2
  1. İSKRA F.İSKRENOVA
  2. ZLATKO D.TODOROV
ПАЗАРДЖИК

PAZARCİK

1
  1. STANİSLAV T.STANİLOV
3
  1. DONÇO S.BAKSANOV
  2. GİNÇE D.KARAMİNOVA
  3. HRİSTO İ.KALOYANOV
ПЕРНИК

PERNİK

0   2
  1. DELYAN A.DOBREV
  2. İRENA L.SOKOLOVA
ПЛЕВЕН

PLEVEN

1
  1. YAVOR B.NOTEV
3
  1. TSETSKA DANGOVSKA
  2. PLAMEN T.PETROV
  3. VLADİSLAV T.NİKOLOV
ПЛОВДИВ град

 

PLOVDİV

ŞEHİR

1
  1. PAVEL D.ŞOPOV
6  
  1. MENDA K.STOYANOVA
  2. VEJDİ L.RAŞİDOV
  3. DİMİTIR N.LAZAROV
  4. STEFAN İ.DEDEV
  5. ANTONİY Y.YORDANOV
  6. ATANAS İ.TAŞKOV
ПЛОВДИВ област

 

PLOVDİV

BÖLGE

1
  1. MAGDALENA L.TAŞEVA
4
  1. ZDRAVKO D.DİMİTROV
  2. SİLVİYA A.HUBENOVA
  3. NİKOLAY P.PETKOV
  4. PAVEL A.GUDJEROV
РАЗГРАД

RAZGRAD

0   1
  1. VALENTİN S.VASİLEV
РУСЕ

RUSE

1
  1. LYUBOMİR V.VLADİMİROV
3
  1. PLAMEN D.NUNEV
  2. SVETLANA A.NAYDENOVA
  3. DESİSLAVA V.ATANASOVA
СИЛИСТРА

SİLİSTRA

0   1
  1. STEFAN G.GOSPODİNOV
СЛИВЕН

SLİVEN

1
  1. DİMİTIR D.DİMOV
2
  1. DESİSLAVA J.TANEVA
  2. GALYA E.ZAHARİEVA
СМОЛЯН

SMOLYAN

1
  1. DİMİTIR V.AVRAMOV
1
  1. DANİELA A.DARİTKOVA-PRODANOVA
СОФИЯ 23 МИР

 

SOFYA-23

1 1.MİGLENA D. ALEKSANDROVA 8
  1. İVAYLO A.MOSKOVSKİ
  2. DİMİTIR B.GLAVÇEV
  3. ALEKSANDIR R.NENKOV
  4. TEODORA R.GEORGİEVA
  5. VLADİMİR İ.İVANOV
  6. DANİEL D.KİRİLOV
  7. MİLENA DAMYANOVA
  8. EMANUELA Z.SPASOVA
СОФИЯ 24 МИР

SOFYA 24

1
  1. PETIR İ.PETROV
6
  1. VLADİSLAV İ.GORANOV
  2. CEMA MARİNOVA GROZDANOVA
  3. VESELİN B.VUÇKOV
  4. EVGENİYA B.ALEKSİEVA
  5. STEFANİ M.MİHAYLOVA
  6. VALENTİN İ.RADEV
СОФИЯ 25 МИР

SOFYA 25

1
  1. VOLEN N.SİDEROV
7
  1. BOYKO M.BORİSOV
  2. KRASİMİR L.VELÇEV
  3. STANİSLAV S.İVANOV
  4. DOBROSLAV D.DİMİTROV
  5. LIÇEZAR B.İVANOV
  6. KRASİMİR G.TSİPOV
  7. YOANA MİLÇEVA KİROVA
СОФИЯ област

SOFYA BÖLGE

1
  1. DENİTSA S.GADCEVA
3  
  1. SVETLİN D.TANÇEV
  2. DANİEL G.GEORGİEV
  3. İRENA İ.KOTSEVA
СТАРА ЗАГОРА

STARA ZAGORA

1
  1. RADİ NİKOLOV STOYANOV
4  
  1. KİRİL D..DOBREV
  2. AKSENİYA B.TİLEVA
  3. PLAMEN V.YORDANOV
  4. ANDON P.ANDONOV
ТЪРГОВИЩЕ

TIRGOVİŞTE

0   1
  1. DARİN İ.DİMİTROV
ХАСКОВО

HASKOVO

1
  1. GALEN S.MONEV
3  
  1. KRASİMİR N.STEFANOV
  2. İRENA G.UZUNOVA
  3. VLADİMİR V.MİTRUŞEV
ШУМЕН

ŞUMEN

0   2
  1. LYUBOMİR D.HRİSTOV
  2. DONKA D.İVANOVA
ЯМБОЛ

YAMBOL

0   2
  1. İVAN S.ÇOLAKOV
  2. DİMİTIR A.İVANOV
ОБЩО МАНДАТИ:

TOLAM

VEKİL SAYILARI

23 97
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 − five =