Sağlık-Spor

Boluspor’dan 2 Bulgaristan vatandaşı

Boluspor transfer komitesi dış transferde çalışmalarını sürdürüyor. Yeni sezon öncesi genç ve tecrübeli oyunculardan kurulu bir takım kurmayı hedefleyen Boluspor yönetimi dış transferde ince eleyip sık dokuyor. Dış transferde birçok oyuncuyla görüşme yapan transfer komitesi Samsunspor’dan Nikolay Dimitrov ve Slavia Sofia takımından Daniel Zlatkov’u dün öğle saatlerinde Bolu’ya getirdi. Geçtiğimiz günlerde prensipte anlaşmaya varan Boluspor transfer komitesi öğleden saatlerinde Bolu’ya getirdiği Nikolay Dimitrov ve Daniel Zlatkov ile masaya oturdu.

bulgar_oyuncular_boluya_geldi_h16983Dimitrov “Hayırlısı olsun”

Boluspor transfer komitesiyle görülmeye gelen Nikolay Dimitrov yaptığı açıklamada “Rakip olarak Boluspor’a karşı geçtiğimiz sezon forma giydim. Bugün buraya transfer komitesiyle görüşmeye geldim. Boluspor taraftarının ateşli bir grup olduğunu biliyorum. Eğer anlaşırsam, yeni sezonda Boluspor’un başarısı için ter dökeceğim. Hayırlısı olsun” dedi.

Zlatkov “Boluspor’u araştırdım”

Slavia Sofia takımından Daniel Zlatkov menajeri aracılığıyla yaptığı açıklamada “Bolu’ya ilk kez geliyorum. Türkiye’de oynayan arkadaşlarıma Boluspor’u sordum ve araştırdım. Görüşeceğiz anlaşırsak, yeni sezonda Boluspor forması giymek istiyorum” dedi.

 

Oyuncu: NIKOLAY EMILOV DIMITROV

Kişisel Bilgiler

Doğum Yeri: SOFYA

Doğum Tarihi: 15 Ekim 1987

Uyruk: BUL

Lisans Bilgileri

Lisans No: 15106

Kulüp: SAMSUNSPOR

Sözleşme Başlangıç T.: 18 Ocak 2013

Sözleşme Bitiş T.: 31 Mayıs 2013

 

Oynadığı Takımlar: Kasımpaşa, Samsunspor

Share
Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + 19 =