Duyuru Haberler

BULTÜRK’ün 31 Mart Yerel Seçimler hakkında Basın açıklaması

KIYMETLİ BASIN MENSUPLARI

BÜYÜK TÜRKİYE’NİN VE BÜTÜN TÜRK DÜNYASININ ŞEREFLİ GAZETECİLERİ ÇOK DEĞERLİ BÜYÜK TÜRK MİLLETİ ÖNCELİKLE YENİ ZELANDA’DA MÜSLÜMANLARIN UĞRADIĞI BÜYÜK VAHŞETİ LANETLİYORUZ KINIYORUZ.

ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUZ.
YARALI MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE ALLAH’IN ŞAFİ İSMİ HÜRMETİNE ŞİFA TEMENNİ EDİYORUZ BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN VE İSLAM ÂLEMİNİN BAŞI SAĞ OLSUN.

BASINIMIZIN DEĞERLİ TEMSİLCİLERİ

BULTÜRK AİLESİ OLARAK YILLARDIR BULGARİSTAN TÜRKLERİ OLARAK SÜRDÜRDÜĞÜMÜZ HAK VE HUKUK MÜCADELEMİZİN VERDİĞİ TECRÜBE İLE 31 MART YEREL SEÇİMLERİNİN SADECE TÜRKİYE İÇİN DEĞİL BÜTÜN MÜSLÜMAN TÜRK DÜNYASININ VE İSLAM ÂLEMİNİN MAZLUMLARI İÇİN BİR BEKA SEÇİMİ OLDUĞUNA BÜTÜN BENLİĞİMİZLE İNANIYORUZ


BİZİ BU İNANCA İTEN YILLAR BOYUNCA YAŞADIĞIMIZ BİRÇOK TECRÜBELERİMİZ VAR GÜÇLÜ VE BÜYÜK TÜRKİYE’NİN TÜRK DÜNYASINDA HAK ARAMA VE HAKSIZLIKLARIN GİDERİLMESİ MÜCADELESİNDE NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU BİZ SON 17 YILDA BİZZAT YAŞADIK VE GÖRDÜK TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET BAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN MAZLUM MİLLETLER ADINA ADALETSİZLİKLERE KARŞI YÜKSELTTİĞİ DÜNYA BEŞTEN BÜYÜKTÜR HAYKIRIŞININ NASIL BİR ANLAM İÇERDİĞİNİ BİZLER GÖRDÜK YAŞADIK VE BUNUN GURURUNU’DA HİSSETTİK YAŞIYORUZ.

SAYIN BASIN MENSUPLARI

ŞUNU BİLHASSA İFADE ETMEMİZ GEREKİR’Kİ BALKANLAR ASIRLAR BOYUNCA TÜRK YURDU OLDU ŞEHİT KANI İLE YOĞRULDU KUTSAL VATAN TOPRAĞI YAPILDI.

BUNUN İÇİN ÇOK BÜYÜK BEDELLER ÖDENDİ. TARİHİN DERİNLİKLERİNE BAKTIĞIMIZDA BALKANLAR TÜRK’SÜZ TÜRK BAKANSIZ OLAMAZ DERİZ.

İŞTE BU ANLAYIŞ VE SORUMLULUKLA BALKANLARDAKİ TÜRKLERİN GÜÇLÜ SESİ BULTÜRK. KURULUŞUNDAN İTİBAREN ECDAD YADİGÂRI DEĞERLERE SAHİP ÇIKARAK GELECEĞE GÜVENLE YÜRÜMENİN VE BÜYÜK TÜRK DÜNYASININ SAYGIN BİR UNSURU OLMANIN DAVASINI YÜRÜTÜYOR.


BALKAN TÜRKLERİ GEÇMİŞİN NE KUTLU ZAFERLERİ İLE AVUNUYOR NE’DE SON ASIRDA YAŞANAN BÜYÜK BASKI VE KATLİAMLARI İNTİKAM HİSSİ HALİNE GETİRİYOR.

BALKAN TÜRKLERİ GÜÇLÜ ve BÜYÜK TÜRKİYE VİZYONU İLE BİRLİKTE GELECEĞE ÜMİTLE BAKIYOR. BÜYÜK TÜRKİYE’NİN DESTEĞİ İLE YARINLARA GÜVENLE HAZIRLANIYOR.

BALKANLARDA VE BÜTÜN DÜNYADA BARIŞ İSTİYOR HUZUR İSTİYOR.  ELBETTE BULGARİSTAN TÜRK’LERİNİN ÇÖZÜM BEKLEYEN BÜYÜK SORUNLARI VAR FAKAT GÜÇLÜ VE BÜYÜK TÜRKİYE’NİN DESTEĞİ İLE VE SAHİP OLUNAN MÜCADELE AZMİ İLE BU SORUNLARIN ÇÖZÜLECEĞİNE İNANCIMIZ TAMDIR.

BULTÜRK ANA-VATANIN DESTEĞİ İLE HERKESİN MUTLU OLACAĞI BİR BULGARİSTAN HAYALİNDEN ASLA VAZGEÇMEYECEK. GEÇMİŞİN ACILARINI KİN İLE DEĞİL SEVGİ İLE ONARACAK

BASINIMIZIN SAYIN TEMSİLCİLERİ


BULTÜRK AİLESİ OLARAK TÜRKİYE’DE YAŞAYAN SADECE SON 1989 YILINDAN SONRA GELEREK TÜRKİYE’DE ÇİFT VATANDAŞ OLANLAR BİR MİLYONU AŞAN BULGARİSTAN MUHACİRLERİNİN’DE GELECEĞE ÜMİTLE BAKMASININ GAYRETİ İÇİNDEYİZ.

İSTİKRARLI BÜYÜYEN GELİŞEN VE GÜÇLÜ ŞEREFLİ BİR LİDERLE YÖNETİLEN TÜRKİYE’NİN HUZUR İÇİNDE OLMASI BÜTÜN TÜRK VE MÜSLÜMAN DÜNYASI İÇİN VE ELBETTE BULGARİSTAN TÜRKLERİ İÇİN HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR. BİZLER BUNUN BİLİNCİNDEYİZ.

KIYMETLİ BASIN MENSUPLARI VE DEĞERLİ BÜYÜK TÜRK MİLLETİ

BULTÜRK AİLESİ OLARAK GELECEĞE ÜMİTLE BAKMAK VE TÜRK DÜNYASI İLE İSLAM ÂLEMİNİN AYDINLIK YARINLARINA GÜVENİMİZİ GÖSTERMEK İÇİN BU PAZAR 31 MART BEKA SEÇİMLERİNDE DERNEK OLARAK RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE DEVLET BAHÇELİNİN OLUŞTURDUĞU CUMHUR İTTİFAKINI DESTEKLEME KARARINI ALDIĞIMIZI GURURLA AÇIKLAMAK İSTERİZ

ASLINDA BİZİM DESTEKLEDİĞİMİZİ SÖYLEDİĞİMİZ CUMHUR İTTİFAKI AZİZ TÜRK MİLLETİNİN TAA KENDİSİDİR.


FERASET SAHİBİ VE AKLİ SELİM İLE DÜŞÜNEN HER MÜSLÜMAN TÜRK 31 MART GÜNÜ BÜTÜN DÜNYANIN YÜZÜNE BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN DURUŞUNU BİR OSMALI TOKADIYLA VURACAK.

DÜŞMANLARIMIZI BİR DAHA DİZ ÇÖKTÜRECEKTİR.

BU KONUDA BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HAREKET EDECEĞİNE İNANCIMIZ TAMDIR.

SAYIN DEVLET BAŞKANIMIZIN LİDERLİĞİNDE BAŞLATILAN YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE YÜRÜYÜŞÜNE HER TÜRLÜ FEDAKÂRLIĞI YAPMAYA HER TÜRLÜ GÖREVE HAZIR OLDUĞUMUZU GURURLA BİLDİRMEKTEN ŞEREF DUYARIZ .

ALLAH FERASET SAHİBİ BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN
VE MAZLUM İSLAM ÂLEMİNİN YÜZÜNÜ YERE EĞDİRMESİN İNŞALLAH.


ALLAH UTANDIRMASIN.

RAFET ULUTÜRK
BULTÜRK
GENEL BAŞKANI

 

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 − two =