Pazarcık Milletvekili Adayları

Pazarcık şehrindeki milletvekili adaylarının parti olarak listesi

ПП “Нова Алтернатива”

1. Кремена Минюва Йорданова

2. Борис Димитров Димитров

3. Ирина Ангелова Бистрекова

4. Савина Кирилова Топкарова

5. Йордан Маринов Тодоров

6. Димитър Атанасов Пилев

7. Даниела Димитрова Малешкова

8. Анна Димитрова Георгиева

9. Живка Петрова Пенчева

10. Стоян Райков Лалев

ПП “Национален Фронт за Спасение на България”

1. Силвия Чавдарова Трендафилова

2. Вельо Георгиев Велев

3. Магдалена Тодорова Лещарова

4. Стоил Георгиев Атанасов

5. Десислава Василева Йорданова

6. Янко Запринов Ангелов

7. Росица Димитрова Николова

8. Георги Христов Бонджов

9. Георги Благов Ватев

КП “Коалиция за България”

1. Илияна Малинова Йотова

2. Георги Николов Мърков

3. Йордан Стоянов Младенов

4. Лазар Огнянов Попов

5. Георги Василев Янчев

6. Станимир Добрев Велчев

7. Николай Василев Чалъков

8. Диана Маринова Варникова-Милчева

9. Стефка Петрова Пенева

10. Нина Иванова Димова

11. Здравко Иванов Лазаров

12. Атанас Георгиев Павлов

13. Светлана Димитрова Парашкевова-Узунова

КП “Център – Свобода и Достойнство”

1. Кемал Мустафов Тинев

2. Огнян Исаев Исаев

3. Станислава Иванова Габерска

4. Росица Цветанова Данкова

5. Семран Хасанова Камберова

6. Мариана Иванова Тодорова-Николова

7. Стоян Кирчов Асенов

8. Петър Владимиров Козарев

9. Борис Георгиев Станков

10. Ангелина Драгомирова Христова

ПП “Национал-Демократична Партия”

1. Никола Асенов Гюлеметов

2. Сабина Георгиева Иванова

3. Тодор Атанасов Тюкенов

4. Албена Живкова Димова

5. Спас Николов Рабаджийски

6. Надежда Георгиева Пандезова

7. Александър Иванов Деянов

8. Цветан Русев Савов

9. Иван Асенов Диамандиев

КП “Гражданска Листа – Модерна България”

1. Илия Ангелов Джамбазов

2. Росица Димитрова Везева

3. Ангел Иванов Христосков

4. Владимир Петров Пенев

5. Зорница Крумова Баракова

6. Валентин Василев Василев

7. Запрян Рангелов Кисов

8. Петя Радкова Тодорова

9. Николета Георгиева Стойчева

10. Владимир Александров Караколев

КП “Съюз на Демократичните Сили”

1. Милена Тончева Митева

2. Светлана Крумова Шуманова-Иванова

3. Венцислав Георгиев Личев

4. Ангел Атанасов Ферезлиев

5. Венцислав Васков Петков

6. Николай Асенов Кобаков

7. Петър Трендафилов Шопов

8. Кирил Георгиев Каракънев

9. Еленка Василева Гергинска

10. Мариан Пламенов Димитров

11. Ваня Николова Бояджиева

12. Милош Илиев Милушев

ПП “Либерален Алианс”

1. Марина Светославова Тънмазова

2. Виолина Димова Дишева-Христова

3. Емил Михран Папазян

4. Вейсал Якубов Вейсалов

ПП “Християн-Социален Съюз”

1. Петър Николаев Иванов

2. Борис Христов Златарев

3. Гаро Кеворк Кумруян

4. Елица Рашкова Герова

5. Йордан Костадинов Златарев

6. Албена Димитрова Златарева

7. Христо Тодоров Златарев

8. Иванка Христова Гаджанова

9. Магда Борисова Златарева

10. Магда Георгиева Аврамова

11. Ана Костадинова Трифонова

12. Димитър Георгиев Аврамов

ПП “Атака”

1. Станислав Тодоров Станилов

2. Красимир Георгиев Първанов

3. Иван Тодоров Иванов

4. Иван Първанов Дачев

5. Стефан Костадинов Георгиев

6. Незабравка Родостова Атанасова

7. Серьожа Лазаров Даскалов

8. Димитър Илионов Колчаков

ПП “ГЕРБ”

1. Дончо Спасов Баксанов

2. Гинче Димитрова Караминова

3. Христо Илиев Калоянов

4. Ангел Георгиев Даскалов

5. Красимир Тодоров Вандев

6. Атанас Иванов Узунов

7. Десислава Йорданова Костадинова-Гушева

8. Иван Георгиев Цурев

9. Лидия Трендафилова Панайотова

10. Стефан Неделчев Мирев

11. Пламен Георгиев Мавров

12. Георги Янков Янков

13. Десислава Ангелова Георгиева

14. Марияна Делкова Вишева

15. Емил Димитров Горанов

16. Хита Цанкова Гьошева

17. Катя Николаева Гацева

18. Гергана Атанасова Ангелова

ПП “Ред, Законност и Справедливост”

1. Слави Василев Василев

2. Костадин Щерев Холянов

3. Стоян Марков Делибашев

4. Георги Владимиров Цикалов

5. Станислав Иванов Чолов

6. Благо Иванов Ангелов

7. Ина Василева Танева

8. Ангел Димитров Йорданов

9. Иван Константинов Ангелов

10. Мира Георгиева Михайлова

11. Роза Иванова Божкова

12. Милен Надев Иванов

13. Павел Иванов Цветанков

14. Слави Петров Белчев

ПП “ВМРО – Българско Национално Движение”

1. Даниела Веселинова Гаджева

2. Николай Йорданов Пенев

3. Кузо Георгиев Божинов

4. Крум Иванов Иванов

5. Деляна Петкова Вацева

6. Иван Стефанов Стойчев

7. Георги Стойчев Митин

8. Ташо Георгиев Тиков

ПП “Демократична Гражданска Инициатива”

1. Десислава Спасова Рабаджийска

2. Татяна Иванова Радева

3. Малин Костадинов Георгиев

ПП “Християндемократическа Партия на България”

1. Спас Петков Кърпаров

2. Радка Ангелова Кирилова

3. Гроздан Кънчев Грозданов

4. Георги Тодоров Минчев

ПП “Средна Европейска Класа”

1. Станислав Огнянов Комсалов

ПП “Национално Патриотично Обединение”

1. Георги Петров Джеджев

2. Валерий Райков Игнатов

3. Николай Генов Петков

4. Станислав Атанасов Углешов

5. Елена Димитрова Кечева

6. Румяна Георгиева Петрова

ПП “Лидер”

1. Георги Антонов Белчев

2. Томи Спасов Стойчев

3. Благо Атанасов Петров

4. Георги Николаев Панушев

5. Ясен Цанков Пашомов

6. Иван Иванов Раков

7. Атанас Александров Попов

8. Димитър Илиев Руменов

9. Марин Митков Фердов

ПП “Зелените”

1. Костадин Стефанов Деянов

2. Иван Георгиев Велов

3. Делка Костова Никифорова

4. Илия Луков Немски

5. Васил Василев Кънев

КП “Демократи за Силна България и Български Демократически Форум (ДСБ, БДФ)”

1. Атанас Петров Атанасов

2. Тодор Тодоров Тодоров

3. Асен Александров Попов

4. Цонка Петрова Узунова

5. Мехмед Гюрсел Дерменджи

6. Николай Василев Василев

7. Димитър Христов Герасимов

8. Васил Тодоров Лупанов

9. Маруся Николова Микова

10. Мария Василева Георгиева

ПП “Социалдемократическа Партия”

1. Младен Илич Барболов

ПП “Другата България”

1. Неделчо Асенов Илинчев

ПП “Българската Левица”

1. Мария Георгиева Генова

2. Гинка Василева Балабанова

3. Стефка Атанасова Бончева

4. Илия Петров Хрисчев

5. Стефан Иванов Стаматов

6. Георги Стойнов Чолаков

7. Стефан Христосков Богданов

8. Петрунка Апостолова Крайчева

ПП “Кауза България”

1. Стефан Димитров Шопов

2. Анелия Димитрова Димитрова

3. Станислав Петьов Божилов

4. Георги Малинов Танчев

5. Евгения Методиева Благоева

6. Нина Бориславова Маринкова

7. Румяна Петкова Шопска

8. Марин Дойчов Дидов

ПП “Движение България на Гражданите”

1. Велислав Величков Минеков

2. Гергана Димитрова Кошарова-Табакова

3. Тодор Димитров Маринов

4. Даниела Асенова Салкина

5. Кузман Атанасов Маринков

6. Радостина Василева Кръстева-Гатева

7. Тодор Димитров Убинов

8. Димитър Николов Батаклиев

9. Николина Димитрова Тонева

10. Саша Атанасова Филипова

11. Лука Ненков Делийски

12. Салих Исмет Трампов

ПП “Демократична Алтернатива за Национално Обединение”

1. Камелия Бориславова Галчева

2. Иван Ангелов Терзов

3. Денчо Крумов Кантарджиев

4. Александър Димитров Маламски

5. Ангелина Георгиева Стефанова

6. Дафин Сабинов Делибашев

7. Петър Костадинов Симеонов

8. Николай Валентинов Ружинов

9. Слави Стоянов Тодоров

10. Пламен Иванов Иванов

КП “Българска Пролет”

1. Здравко Георгиев Караиванов

2. Иван Трифонов Трифонов

3. Александър Стоянов Бахчеванов

4. Йорданка Валериева Посталкова

5. Иван Неделчев Иванов

КП “Горда България”

1. Петър Ганчев Горчев

2. Стоян Димитров Стоянов

3. Георги Петров Дойчев

4. Крум Валентинов Кондарев

5. Цветан Атанасов Коцев

6. Владимир Георгиев Цикалов

7. Георги Йорданов Кърпачев

8. Мария Огнянова Николова

9. Спас Стоянов Кънев

10. Красимир Стойков Богалинов

11. Никола Петков Илиев

12. Петър Ангелов Спасов

13. Петър Георгиев Георгиев

14. Александър Димитров Николов

15. Николай Георгиев Благов

16. Велина Стоянова Крънчева

ПП “Глас Народен”

1. Трифон Пламенов Зайков

2. Пламен Николов Мишев

3. Пламен Иванов Иванов

4. Исмет Мустафов Кехайов

5. Тодор Борисов Тодоров

ПП “Български Земеделски Народен Съюз”

1. Петър Андреев Ангелов

2. Димитър Любомиров Петков

3. Иван Стоянов Вълчев

4. Елена Янкова Иванова

5. Мишел Емилов Мечкаров

6. Димитър Пламенов Искров

7. Спас Димов Абаджиев

ПП “Движение за Права и Свободи”

1. Делян Славчев Пеевски

2. Искра Димитрова Михайлова-Копарова

3. Сергей Манушов Кичиков

4. Самир Айдън Коджаали

5. Сабире Раим Рамадан

6. Искро Фердов Бейков

7. Адриана Алдинова Парова

8. Ифет Мехмед Триградлиева

9. Мустафа Реджеб Джамбаз

10. Иван Ангелов Морозов

11. Мехмед Асан Карамолла

12. Осман Акчай Мурадов

13. Мехмед Муса Муса

14. Минко Петров Минков

15. Ахмед Юсеинов Крачов

16. Ерхан Исмаил Саатчъ

17. Васил Михайлов Михайлов

18. Шериф Ахмед Топал

ПП “Национално Движение Единство”

1. Венета Илиева Гешева

2. Илия Асенов Йорданов

3. Рамадан Асанов Абазов

ПП “Партия на Българските Жени”

1. Йота Койчева Халачева

2. Калоян Жоров Чочов

ПП “Единна Народна Партия”

1. Емил Торком Мечикян

2. Неделка Тодорова Янакиева

3. Александър Йорданов Цинигаров

4. Христо Герасимов Драганов

5. Ангел Димитров Дерменджийски

6. Иван Стефанов Веселинов

7. Марин Пламенов Маринов

ПП “Съюз на Комунистите в България”

1. Огнян Свиленов Кованджийски

2. Стефан Иванов Методиев

3. Стефан Георгиев Харизанов

4. Веселин Павлов Ковачев

5. Денчо Иванов Христев

6. Мария Ангелова Петрова

7. Борислава Стоянова Иванова

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir